Hasonló termékek
Leírás
Kristálytiszta víz, gondtalan fürdőzés: Fedezd fel az Intex szűrőlabdákat!
Eleged van a medencevíz állandó tisztításából és a drága homok cseréjéből? Az Intex 29045 szűrőlabdák forradalmasítják a medence karbantartását! Felejtsd el a zavaros vizet és a bonyolult szűrőcserét – ezek a hatékony labdák kristálytisztává varázsolják a medencédet, miközben időt és pénzt takarítasz meg. Egyszerűen csak helyezd be őket a homokszűrős vízforgatódba, és élvezd a gondtalan fürdőzést akár 3-4 éven keresztül!
Miért válaszd az Intex szűrőlabdákat?
- Kiváló szűrési hatékonyság: A speciális PET anyagból készült labdák rendkívül hatékonyan távolítják el a szennyeződéseket a vízből, így medencéd mindig ragyogóan tiszta és átlátszó lesz.
- Kompatibilis homokszűrős vízforgatókkal: Könnyedén használhatod meglévő homokszűrős rendszereddel. Csak igazítsd a labdák mennyiségét a szivattyú kapacitásához, és élvezd a tökéletes szűrést.
- Újrafelhasználható és tartós: Nem kell évente cserélned! Ezek a szűrőlabdák kézzel moshatók, így könnyedén visszaállíthatod teljes funkcionalitásukat. Akár 3-4 évig is hatékonyan működnek, jelentős megtakarítást eredményezve.
- Környezetbarát megoldás: A hosszú élettartam és az újrafelhasználhatóság révén csökkentheted a hulladék mennyiségét, hozzájárulva egy fenntarthatóbb jövőhöz.
Műszaki adatok
| Paraméter neve | Érték |
| Kiváló szűrés | Medencevízhez |
| Újrafelhasználható | Igen, kézzel mosható |
| Élettartam | Akár 3-4 év |
| Csomagolás | Higiénikusan csomagolva |
| Alkalmazás | Homokszűrős vízforgatókhoz |
| Kapacitás (homokhoz viszonyítva) | 0.5 kg labda = 18 kg homok |
| Labda átmérője | 5 cm |
| Súly | 0.5 kg |
| Súly csomagolással | 0.503 kg |
| Márka | INTEX |
| Gyártói kód | Intex: 29045 |
| Szín | Fehér |
| Anyag | PET |
Válaszd az Intex szűrőlabdákat, és élvezd a kristálytiszta medencevizet minimális karbantartással, akár évekig!
Gyakran Ismételt Kérdések
Mennyi szűrőlabdára van szükségem a medencémhez?
A szükséges mennyiség a homokszűrős vízforgatód kapacitásától függ. Általános szabály, hogy 0.5 kg Intex szűrőlabda körülbelül 18 kg homokot helyettesít. Mindig ellenőrizd a vízforgatód kézikönyvét a pontos adatokért!
Hogyan tisztíthatom a szűrőlabdákat?
A szűrőlabdák kézzel moshatók. Egyszerűen vedd ki őket a szűrőből, öblítsd át alaposan tiszta vízzel, amíg az összes szennyeződés el nem távolodik, majd hagyd megszáradni, mielőtt visszahelyeznéd őket. A mellékelt mosóháló segíthet a tisztításban.
Milyen gyakran kell cserélnem a szűrőlabdákat?
Az Intex szűrőlabdák rendkívül tartósak, és megfelelő karbantartás mellett akár 3-4 évig is hatékonyan működhetnek. Ez sokkal hosszabb élettartam, mint a hagyományos homokszűrőké.
Használhatom ezeket a labdákat más típusú szűrőkhöz is?
Ezek a szűrőlabdák kifejezetten homokszűrős vízforgatókhoz lettek tervezve és optimalizálva. Más típusú szűrőkkel (pl. papírszűrővel) való kompatibilitásról mindig tájékozódj a szűrőberendezés gyártójánál.
Ne habozz, tedd tisztává és élvezhetővé medencédet az Intex szűrőlabdákkal még ma!
